خرید اینترنتی آموزش کیبورد یا ارگ

این آموزش توسط بسیاری از افراد موفق در زمینه کیبورد یا ارگ استفاده شده

با این مجموعه یک موفقیت سریع و شگفت انگیز را تجربه کنید

به جای صرف هزینه های گزاف کلاسهای آموزشی این مربی خصوصی را به خانه ببرید...این مجموعه بهترین و ساده ترین راه برای یادگیری کیبورد است.

خرید آموزش تصویری کیبورد

توجه کنید: این محصول دارای گارانتی بدون قید و شرط فروشگاه با ضمانت بازگشت پول و یا تعویض میباشدپس با اطمینان خرید کنید

این محصول به صورت اورجینال از فروشگاه ارائه میشود و شماره مجوز در توضیحات درج گردیده

خرید اینترنتی

فقط 17500 و 29500 تومان!       شماره شناسه اثر:۰۱۹۴۴۵-۰۰۰۹۳-۸

با خرید این مجموعه استثنایی همه را با ارگ زدن خود شگفت زده خواهید کرد

ساخت وبلاگ | ساخت سایت

معرفي ارگ و كيبورد هاي ياماها Yamaha

YAMAHA PSR 3000
كيبورد جديدي از ياماها كه نسبت به مدل هاي قبلي از نظر ريتم سازي بهتر مي باشد  - در ساخت هر ريتم مي توان از 3 كيت استفاده كرد كه اين ويژگي اين كيبورد باعث متمايز شدنش از بقيه ي كيبورد ها شده است - البته اين را هم بدانيد كه در ايران از ريتم هاي ياماها 2000 براي اين كيبورد استفاده مي شود و هنوز داراي ريتم هاي ايراني ساخته شده بر روي خودش نمي باشد - به جاي ديسكت در اين كيبورد بايد از  مموري استفاده كنيد * در كل كيبورد خوبي است اما قيمتش يه خورده بالاست!

معرفي انواع كيبورد هاي KORG

 

Korg pa-800 :

 

يك كيبورد بسيار استثنائي و فوق العاده! گروه ايران -كورگ براي اولين بار در ايران ويژگي هاي اين كيبورد را در 25 صفحه ترجمه كرده است كه در مجله ما( شماره هاي 02 و 03 و 04 ) درج خواهند شد.


 

KORG Pa1X

اين كيبورد داراي كيت هاي ريتم سازي بسيار متنوع و قوي مي باشد  -  در ساخت هر ريتم مي توان از 2 كيت استفاده كرد -  داراي كوانتايز اتوماتيك ريتم سازي مي باشد -  داراي صداي تقريبا خام مي باشد  -  داراي جاي سي دي و ديسكت مي باشد  -  قابليت اتصال به كامپيوتر را دارد - بسيار مناسب براي آهنگ سازي  و در كل يكي از بهترينها در دنيا مي باشد.


korg pa80

كيبوردي با ريتم سازي قوي و آسان است - براي استفاده در مجالس بسيار مناسب است -  كوانتايز قوي براي ريتم سازي دارد - صداهاي زيبا يي دارد و در كل يك كيبورد مناسب براي مجالس و يا استفاده ي شخصي مي باشد.البته استفاده در آهنگسازي را هم نبايد فراموش كرد! the Best keybord


pa50

كيبوردي با صداهاي زيبا و ريتم خوب مي باشد - داراي جاي ديسكت مي باشد - كيت هاي ريتم سازي خوبي دارد  -  در بسياري از موارد بعد از چند ساعت كار كردن هنگ مي كند كه اين امر اشتباه است در مجالس استفاده مي شود - ريتم هاي ساخته شده بر روي pa80 را هم مي تواند پخش كند ( البته بايد فلش روي آن نصب كرد) مي توانيد با گذاشتن دستگاه فلش خوان آنرا تبديل به pa80 كنيد كه بسار كار بهتر مي شود !! در كل قيمتش نسبت به كارائي اش  خيلي خوب است . من خودم اين كيبورد را تجربه كرده ام اما نه ساده فلش خور. به شما توصيه مي كنم اگر قادر به خريد pa80  نيستيد pa50 بهترين گزينه براي خريد است.


معرفي انواع كيبورد هاي ياماها

 YAMAHA PSR 3000

 كيبورد جديدي از ياماها كه نسبت به مدل هاي قبلي از نظر ريتم سازي بهتر مي باشد  - در ساخت هر ريتم مي توان از 3 كيت استفاده كرد كه اين ويژگي اين كيبورد باعث متمايز شدنش از بقيه ي كيبورد ها شده است - البته اين را هم بدانيد كه در ايران از ريتم هاي ياماها 2000 براي اين كيبورد استفاده مي شود و هنوز داراي ريتم هاي ايراني ساخته شده بر روي خودش نمي باشد - به جاي ديسكت در اين كيبورد بايد از  مموري استفاده كنيد * در كل كيبورد خوبي است اما قيمتش يه خورده بالاست!


YAMAHA PSR 2000

كيبوردي متفاوت با هر آنچه كه تا كنون از ياماها ديده ايم - داراي كيت هاي عربي و ... براي ريتم سازي - كوانتايز مناسبي براي ريتم سازي دارد ( البته كوانتايز pa 1x  و  pa 80  خيلي قوي تر و بهتر از psr2000 عمل مي كند ) - داراي جاي ديسكت مي باشد - ورودي ميكروفون دارد و وكال خوبي دارد - صداهاي مناسبي دارد و قابليت ساخت صدا نيز دارد - در كل  يك كيبورد كامل و مناسب جهت استفاده ي شخصي و در منزل مي باشد - بعضا در مجالس هم استفاده مي شود .


YAMAHA PSR 2100

كيبوردي دقيقا مشابه psr2000  مي باشد كه از نظر وكال قوي تر شده اما از نظر صدا ضعيفتر ( يعني صداهايش خام هستند ولي اگر كمي حوصله ي صدا سازي داشته باشيد و يا صداهاي ساخته شده توسط iran-korg را استفاده كنيد به صداهاي بسيار خوبي مي توانيد دست يابيد!) و داراي USB port مي باشد.در كل اگر كار با USB و نحوه ي اتصال آنرا به كامپيوتر بلد نيستيد و حوصله ي صدا سازي نداريد بهتر است كه به جاي اين دستگاه ؛ psr2000  را بخريد !


YAMAHA PSR a1000

كيبوردي با ريتم هاي فارسي و عربي و ... مي باشد - از نظر ريتم سازي براي ساخت ريتم هاي عربي و فارسي مناسب است - صداهاي عربي و فارسي خوبي دارد -بيشترين كاربرد را براي كارهاي بندري و دوره محلي گله داري و ... دارد- در كل براي استفاده در منزل خوب است .


YAMAHA PSR 740

كيبوردي است كه ريتم هاي ايراني مناسبي برايش ساخته شده - كيبورد خوبي است براي كساني كه مي خواهند يادگيري كيبورد را آغاز كنند - اما ساخت ريتم بر رويش،به علت مراحل زياد و كوانتايز ضعيف؛ سخت است - به همين دليل است كه ريتم جديد براي اين كيبورد ساخته نمي شود ( البته بعضي  گروه ها تمامي ريتم هاي جديد را براي اين كيبورد با نرم افزار مخصوص تبديل كرده اند كه براي اطلاع بيشتر در اين مورد مي توانيد با ما تماس بگيريد) - در كل كيبورد مناسبي است براي كساني كه بخواهند نوازندگي با كيبورد را بياموزند


 YAMAHA PSR 640

كيبوردي با ريتم هاي مناسب ايراني براي شروع يادگيري نوازندگي كيبورد - به علت همان دلايلي كه براي psr740  ذكر شد،براي اين كيبورد هم ريتم هاي جديد ساخته نمي شود. ( البته بعضي گروه ها  تمامي ريتم هاي جديد را براي اين كيبورد با نرم افزار مخصوص تبديل كرده است كه براي اطلاع بيشتر در اين مورد مي توانيد با ما تماس بگيريد)


برچسب‌ها: آموزش ارگ تصويري، آموزش ارگ نوازي، آموزش رايگان ارگ، آموزش نواختن ارگ، روش نواختن ارگ،


تاريخ : ۳ شهريور ۱۳۹۴ | ۰۸:۰۷:۰۰ | نويسنده : كيبوردي | نظرات (0)

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :